Akyaka Kahvaltı

Kahvaltı

Yerimiz

Serpme Kahvaltı

Akyaka'da

Kahvaltı

Akyaka’da kahvaltı yerleri denilince artık akla gelen yeni bir mekanınız var: Kanatlı Bahçem. Kahvaltı veya Brunch için tercih edebileceğiniz bahçemizde sizlere özel menümüzle, doğal bir ortamda organik ürünlerle donatılmış kahvaltı servisi sunmaktayız. Akyaka ile Gökova’nın ortasında okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, güne en iyi başlangıç yapabileceğiniz Kanatlı Bahçem’de huzur dolu bir ortamda kahvaltı yapabilirsiniz.

İletişim / Rezervasyon

0507 469 1252

Akyaka'da Kahvaltı

Bahçede Kahvaltı

En İyi Kahvaltı

Mekanları

Özellikle yazın evinde, otelinde veya pansiyonunda kapalı bir alanda kahvaltı yapmak istemeyen insanlar tatil yerlerinde en iyi kahvaltı mekanları aramakta ve bu yerleri bulma konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Tatil için tercih edilen yerlerin başında gelen Muğla’da da insanlar yol üzerinde veya tatil beldelerinde kahvaltı yerleri aramaktadır. Birçoğu da uygun bir yer bulmakta zorlanmaktadır. Kanatlı Bahçem bu yönüyle rahat ulaşımı ile de ön plana çıkmakta ve en iyi kahvaltı mekanları arasında Akyaka – Gökova’da en başlarda yer almaktadır.

0507 469 1252

Kahvaltı

Yerleri

Akyaka kahvaltı yerleri açısından aslında birçok mekana sahip. Ancak bunlar içinde Kanatlı Bahçem’i ön plana çıkartan kahvatlı fiyatları, açık have ve doğal ortama sahip olması, doğal ve serpme köy kahvaltısı sunmasıdır. Ayrıca birçok kanatlı hayvanı içinde barındıran kahvaltı yerimiz doğal konseptine ayrı bir renk katmaktadır. Akyaka kahvaltı fiyatları ile kıyaslandığında, serpme kahvaltı fiyatlarımız tüm tatil beldelerine kıyasla çok daha uygundur. Fiyatına rağmen yine de kahvaltı Akyaka restoranlarına kıyasla en lezzetli ve doğal sunumla karşınıza çıkmaktadır.

Kahvaltı Akyaka

Siz de Gökova Akyaka yolunda, okaliptüs ağaçları eşliğinde benzersiz bir kahvaltı yapmak için bizi aşağıdaki numaradan arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

0507 469 1252

kahvaltı yerleri

kahvaltı akyaka

Kahvaltı

Mekanları

Eğer halen kararsız kaldıysanız Gökova Dörtyol mevkisinden Akyaka’ya giden yol üzerindeki mekanımıza bir bakmanızı isteriz. Kahvaltı edip etmemeniz önemli değil. Buyrun gelin çayımız ikramımız olsun. Zaten geldiğinizde konseptimizi, serpme kahvaltı, köy kahvaltısı gibi kahvaltı çeşitlerimizi yerinde görmüş olacaksınız. Kahvaltı menümüzde neler var öğrenmek isterseniz aşağıda bulunan menümüzü inceleyebilirsiniz. Ayrıca resimlerimize de bakmayı unutmayın.

Akyaka Kahvaltı

Akyaka kahvaltı mekanları ile sıklıkla anılmaktadır. Ancak sadece Akyaka ya da Gökova’da değil, eminiz birçok yerde görmek isteyeceğiniz fakat nadiren rastlayacağınız konseptimize, kahvaltı seçeneklerimize göz atmadan ve Kanatlı Bahçem’e uğramadan gitmek istemezsiniz.

0507 469 1252

Sıra Dışı

Konsept

Tüm bunların dışında tatil beldelerinde kahvaltı yerleri de azdır. Tatile gelenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de ‘Akyaka’da kahvaltı yapabileceğimiz yerler nerelerde mevcut?’ sorusudur. Akyaka ve Gökova’nın misafir ağırlama kapasitesinin düşük olması, bununla beraber yerli ve yabancı turist sayısının bölgede büyük bir artış göstermesi insanların kahvaltı talebinin karşılanmasında sıkıntı yaşatmıştır. Dolayısıyla Kanatlı Bahçem Akyaka’da kahvaltı yapabileceğiniz en güzel mekanlardan biridir. Uygun fiyatı, ailenizle veya dostlarınızla rahat vakit geçirebileceğiniz bir yer olması, sıra dışı bir konsepte sahip olması Kanatlı Bahçem’i kahvaltı için eşsiz bir mekan yapmaktadır.

Sıra dışı kahvaltı konsepti

Kahvaltı

Bizi

Arayın

Akyaka ve Gökova için kahvaltı konseptine uygun olan Kanatlı Bahçem, Gökova Dörtyol’daki Akyaka’ya giden Ağaçlı yol üzerindedir. İletişim sayfasından haritasına da ulaşabileceğiniz yerimize, 0507 469 1252 no’lu telefon numarasından da ulaşabilirsiniz. Bu numaradan, önceden yer ayırtabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aşağıda kahvaltı menümüz ve kahvaltı masalarımıza ait resimler yer almaktadır. Eğer hala Kanatlı Bahçem’de kahvaltı yapmadıysanız, aşağıya bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Resimler